Операційні ризики ліванських страховиків перебувають на надзвичайно високому рівні

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова і перестрахувальна галузь Лівану, яка ще не відновилася після позовів через вибух у порту Бейрута, перебуває під сильним інфляційним тиском в умовах економічної ситуації, що погіршується, в країні.

Згідно з новим звітом міжнародного рейтингового агентства AM Best, операційні ризики ліванських перестраховиків піднялися до «надзвичайно високого рівня, а легкість ведення бізнесу суттєво знизилася через низку криз».

Крім претензій після потужного вибуху в порту ліванської столиці два роки тому, страхові та перестрахувальні компанії змушені виплачувати претензії щодо ризику пандемії Covid-19.

Відповідно до AM Best. економічні потрясіння країни також завдали шкоди перспективам зростання страхового ринку. «У той час як страховики розробили такі пропозиції, як продукти мікрострахування, щоб зробити страхування більш доступним в умовах гіперінфляції, економічні фактори, що стримують, зберігаються», – йдеться у звіті.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що понад 16 тисяч претензій на загальну суму $1,1 млрд отримали страхові компанії Лівану від постраждалих внаслідок потужного вибуху в порту Бейрута в серпні 2020 року.

Коментарі