Основні витрати у зв’язку з пожежею на гавайському острові Мауї припадають на дрібних страховиків

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Застраховані збитки від масштабних лісових пожеж на гавайському острові Мауї чинитимуть серйозний тиск на страховиків, які мають високу концентрацію бізнесу на Гаваях.

На думку аналітиків AM Best, великі страховики мають у своєму розпорядженні достатній капітал і перестрахувальне покриття ризиків лісових пожеж. Але середні та дрібні страхові компанії, які покривають більшу частину ризиків на Гаваях, «можуть бути схильні до більш серйозних наслідків для своїх планів капітального будівництва, перестрахування та програм управління корпоративними ризиками».

Іншими негативними чинниками місцевих страховиків є інфляційні витрати та проблеми з ланцюжками поставок. «Різке зростання попиту на (вогнетривкі) матеріали різко збільшить вартість відновлення, а також модернізації існуючих конструкцій», – прокоментували в AM Best.

У разі підтвердження причетності до виникнення пожежі місцевої енергетичної компанії страховикам також доведеться нести додаткові судові витрати у справі про суброгацію. Нагадаємо, енергетична компанія Hawaiian Electric підозрюється у причетності до руйнівної пожежі. Група юристів заявила, що спалах стався внаслідок обриву ліній електропостачання, які не були знеструмлені, незважаючи на попередження про високий рівень пожежної небезпеки.

Коментарі