Pacific Century Group назвала ринковими спекуляціями інформацію про продаж бізнесу FWD

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Pacific Century Group, материнська компанія паназіатської страхової групи FWD, спростувала інформацію про можливий продаж бізнесу FWD через IPO, що не відбувся.

У заяві Pacific Century Group говориться, що засновник та голова компанії Річард Лі «має намір зберегти контроль над FWD і впевнений у довгостроковому розвитку компанії». У заяві компанії також міститься відмова «коментувати ринкові спекуляції».

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на агентство Bloomberg повідомляв, що FWD Group може через опціон запросити у потенційного покупця понад $10 млрд. Джерела Bloomberg також вказують на дуже низьку ймовірність проведення лістингу (IPO) FWD через волатильність ринку.

Згідно з Bloomberg, зацікавленість у покупці виявляє канадський страховик життя Sun Life Financial, але сторони поки що не зійшлися в остаточній вартості угоди. Інші страховики, які розраховують на ширшу присутність у Південно-Східній Азії та Гонконгу, також висловили попередній інтерес до потенційної угоди.

Нагадаємо, у вересні минулого року FWD Group знову відклала проведення первинного публічного розміщення акцій (IPO) на Гонконзькій фондовій біржі.

Коментарі