Падіння прибутку страховика життя Hanwha негативно позначилося на котируваннях акцій

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Фінансові підрозділи південнокорейського конгломерату Hanwha, зокрема страховик життя Hanwha Life, у другому кварталі відзвітували про зниження прибутку на 82,6% до 154,2 млрд вон ($115 млн). В аналогічному періоді минулого року прибуток цих підрозділів склав 885,5 млрд вон ($662 млн).

Обсяг продажів Hanwha Life у другому кварталі впав на 47,41%, що призвело до зниження операційного прибутку підрозділу на 59,36% порівняно з минулим роком.

«Наш прибуток за попередній рік був заснований на Міжнародному стандарті фінансової звітності (МСФЗ) 4, тому неможливо прямо порівняти наші останні результати з результатами попереднього року», – йдеться в заяві Hanwha Life.

Загальний операційний прибуток групи Hanwha знизився на 77,7%. Після опублікованого звіту акції південнокорейського конгломерату Hanwha знизилися на 7,85%.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що Hanwha є потенційним покупцем виставленого на продаж бізнесу Tokio Marine в Індонезії, Малайзії, Сінгапурі та Таїланді. Офіційний представник компанії Hanwha підтвердив, що страхова компанія отримала пропозицію про поглинання, але наразі вона ще не розглянута.

Коментарі