Паназіатський страховик FWD Group наростив операційний прибуток на 56%

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Паназіатська страхова група FWD Group за підсумками першого півріччя наростила на 22% вартість нового бізнесу до $482 млн. Крім цього, Група повідомила про збільшення операційного прибутку за перше півріччя на 56% до $307 млн.

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо зі звіту, який Група подала на Гонконзьку фондову біржу. У документі йдеться, що зростання вартості нового бізнесу зумовлене «поверненням клієнтів з материкового Китаю до Гонконгу та Макао, збереженням лідерства номер один у банківському страхуванні, збільшенням присутності агентств у Таїланді, а також успішним поворотом у Японії до бізнесу індивідуального захисту».

За словами головного виконавчого директора FWD Group, результати на ринках, що розвиваються, вперше в історії Групи внесли істотний внесок у консолідований операційний прибуток.

Нагадаємо, вихід на біржу паназіатської страхової групи FWD Group та проведення лістингу на суму $1 млрд знову відкладається на невизначений час. Джерела Bloomberg повідомляють, що компанії розглядають варіанти для проведення раунду приватного фінансування, оскільки слабка ринкова кон’юнктура робить первинне публічне розміщення акцій (IPO) дуже ризикованим.

Коментарі