Перестраховик Chaucer випустив звіт про зростання попиту на страхування політичних ризиків

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Новий звіт аналітичної служби перестрахувальної компанії Chaucer присвячений зниженню рейтингів суверенного боргу африканських країн і пов’язаного з цим зростаючого попиту на страхування політичних ризиків.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на звіт Chaucer, за попередні 12 місяців на африканські країни припало 15 із 35 глобальних знижень кредитних рейтингів, що відповідає 45%. У зв’язку з цим зростає попит на страхування політичних ризиків, що захищає підприємства від ризику невиконання країнами, які перебувають у фінансовій кризі, договорів із підприємством.

«Багато африканських країн борються із поєднанням зовнішнього фінансового тиску та внутрішнього політичного тиску. Ці проблеми злякали інвесторів з низьким апетитом до ризику», – прокоментував старший аналітик Chaucer Джонатан Бінт. За його словами, «зниження рейтингів боргу змусило компанії, які мають комерційні контракти/…/ подивитися, чи потрібно їм більше страхового покриття, щоб обмежити свої втрати».

Раніше повідомлялося, що у 2024 році заплановано проведення 65 виборів (електоральних циклів) проти 55 у 2023 році. Сукупний ВВП країн, де відбудуться вибори, становить $44,6 трлн. або 44% від глобального ВВП.

Коментарі