Перестраховик Korean Re втричі збільшив чистий прибуток

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова та перестрахувальна компанія Korean Re за перше півріччя 2023 року майже втричі наростила прибуток.

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо зі звіту Korean Re, в якому повідомляється, що чистий прибуток у звітному періоді склав 268,9 млрд вон ($199 млн), при цьому дохід від андеррайтингу склав 215,3 млрд вон ($159 млн).

Доходи від страхування склали 2 981,9 млрд вон у першій половині 2023 року в порівнянні з 3 168,3 млрд вон роком раніше. Інвестиційний дохід Korean Re становив 127,5 млрд вон.

«Хоча ми постраждали від пожежі в Hankook Tire та від землетрусу в Туреччині, відбулося значне покращення показників бізнесу у сфері страхування життя та довгострокового страхування, а також у деяких комерційних напрямках бізнесу», – йдеться у прес-релізі.

Компанія заснована в 1963 році і є однією з найбільших у Південній Кореї. Головний офіс страховика розташований у Сеулі, регіональні представництва знаходяться у Лондоні, Сінгапурі, Пекіні, Гонконгу, Токіо, Цюріху та Дубаї.

Раніше рейтингове агентство Fitch Ratings опублікувало результати аналітичної оцінки рівня капіталізації та боргового навантаження низки страхових груп Південної Кореї.

Коментарі