Перестраховик Talanx Group підвищує раніше заявлені цілі щодо прибутку на найближчі два роки

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова та перестрахувальна група з Німеччини Talanx Group планує цього року досягти чистого прибутку понад 1,7 млрд євро.

Цей цільовий показник випереджає на рік початкову стратегічну мету, визначену для 2025 року. Згідно з оновленими планами, Talanx планує досягти чистого прибутку у 2025 році понад 1,9 млрд євро.

Про це інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо з прес-релізу Talanx Group.

«Після того, як у 2023 фінансовому році компанія Talanx Group знову отримала рекордний чистий прибуток у розмірі 1 581 млн. євро, вона пропонує загальним зборам підняти дивіденди на акцію на 35 центів до 2,35 євро. Група також з оптимізмом дивиться в майбутнє: у 2024 році Talanx очікує, що чистий прибуток Групи становитиме понад 1,7 млрд євро, а дивіденди на акцію становитимуть 2,50 євро», – йдеться у прес-релізі.

Раніше Talanx Group опублікувала попередні підсумки за 2023 рік, повідомивши про чистий прибуток 1,58 млрд євро. Згідно з Talanx, позитивна динаміка чистого прибутку Групи була обумовлена зростанням прибутку у всіх підрозділах та великими виплатами зі збитків, що залишилися в рамках бюджету, а також зростанням цін, пов’язаним з інфляцією.

Коментарі