Перестраховик Talanx успішно розмістив власні акції на суму 300 млн євро

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Протягом одного дня перестрахувальна компанія з Німеччини Talanx AG оголосила та успішно завершила збільшення капіталу шляхом розміщення 4,88 млн акцій на суму майже 300 млн євро.

У прес-релізі Talanx йдеться, що це підвищило обсяг власного капіталу в обігу, покращило торгову ліквідність акцій та зміцнило позиції компанії у фондових індексах.

«Попит на наші акції був чудовим. Це не тільки підтверджує нашу привабливу бізнес-модель і нашу операційну міць, але також показує, що наші акції все ще мають потенціал», – прокоментував фінансовий директор Talanx.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування також відомо, що Talanx підтвердила свій прогноз щодо прибутку на поточний рік та свої середньострокові цілі, у тому числі цільових виплат дивідендів акціонерам.

Нагадаємо, Talanx Group у першому півріччі заробила чистий прибуток у розмірі 827 млн євро, що на 21% перевищує аналогічний показник минулого року. У групі цей результат назвали рекордним піврічним результатом за історію Talanx. Результат півріччя дає підстави перевиконати плани прибутку на весь рік у розмірі 1,4 млрд євро.

Коментарі