Після покупки Kotak в Індії швейцарський страховик Zurich залучить 600 нових співробітників

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Після завершення купівлі контрольного пакету акцій компанії Kotak Mahindra General Insurance, яка є підрозділом банківської групи з Індії Kotak Mahindra Bank, швейцарська група Zurich Insurance планує залучити 600 нових співробітників.

Це рішення відповідає стратегічній меті швейцарського страховика зі зміцнення своєї регіональної присутності на зростаючому страховому ринку Індії.

«Індія скоро стане третьою за величиною економікою у світі, найбільшим населенням працездатного віку, найбільшим середнім класом серед ринків, що розвиваються, найсильнішим напрямом зростання у сфері страхування в G-20», – заявила головний виконавчий директор Zurich в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Тулсі Найду. За її словами, компанія має можливості для зростання в комерційному страхуванні, автомобільному та загальному страхуванні.

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомляв, що група Zurich Insurance придбала 70% акцій Kotak General Insurance за $670 млн, що є найбільшою іноземною інвестицією на загальному страховому ринку Індії.

Kotak General Insurance була заснована в 2015 році, має 25 філій по всій Індії та понад 1300 співробітників.

Коментарі