Після повені у Словенії готується п’ятирічна програма відновлення та реконструкції

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Сукупні витрати на реконструкцію та відновлення зруйнованих чи пошкоджених від повені об’єктів у Словенії оцінюються у $7 млрд. Таку суму озвучив прем’єр-міністр Словенії Роберт Голоб.

За його словами, в уряді готується п’ятирічний план реконструкції та відновлення після масштабної повені, яка стала найбільш руйнівною за історію спостережень у країні. Планується відновити постраждалі об’єкти з урахуванням запасу міцності та стійкості до стихійних лих.

У рамках підготовки до реконструкції уряд Словенії готує нове законодавство, яке стане дорожньою картою відновлювальних робіт. Фінансування відновлювальних робіт здійснюватиметься за рахунок коштів Європейського Союзу та бюджетних коштів Словенії.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що економічний збиток від наймасштабнішої в історії Словенії повені оцінюється в 500 млн євро. Такий прогноз озвучив прем’єр-міністр Словенії. За його словами, найсильніші руйнування сталися на об’єктах енергетичної сфери, дорожньої інфраструктури, у житлових будинках та інших будівлях.

Коментарі