Плани Tokio Marine щодо декарбонізації недостатньо амбітні: Insure Our Future

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Група екологічних неурядових організацій Insure Our Future вважає недостатньо амбітним план страхової групи Tokio Marine щодо викопного палива та декарбонізації бізнес-портфеля.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз Insure Our Future, Tokio Marine стала першою японською страховою компанією, яка встановила проміжну мету, проте її зобов’язання вкрай обмежені. Замість того, щоб слідувати за AXA та Allianz і встановити мету зі скорочення викидів парникових газів у своєму андеррайтинговому портфелі, Tokio Marine обмежила свої амбіції участю у кроці, якому не вистачає впливу та масштабу.

План Tokio Marine також не передбачає досягнення будь-яких проміжних цілей декарбонізації. «Ефективність цілей Tokio Marine, заснованих на взаємодії, є сумнівною, оскільки не передбачено жодних значущих контрзаходів на випадок, якщо один з її клієнтів не зможе прийняти достатні плани декарбонізації. Tokio Marine має опублікувати чітку мету до 2030 року зі скорочення застрахованих викидів парникових газів, як це зробили AXA та Allianz», – прокоментувала Юкі Танабе, представниця Японського центру сталого довкілля та суспільства (JACSES).

Раніше Tokio Marine Holdings заявила, що протягом 10 років є “вуглецево-нейтральною” за результатами спільної ділової діяльності у 2022 фінансовому році.

Коментарі