Потенційна кібератака на велику платіжну систему завдасть збитків на $3,5 трлн

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Внаслідок проведеного моделювання сценарію системного ризику кібернетичної атаки на велику систему платежів аналітики страхового ринку Лондонський Lloyd’s назвали сукупний обсяг економічної шкоди для глобального бізнесу.

Згідно зі звітом Lloyd’s, глобальна економічна дія гіпотетичної, але цілком імовірної кібератаки на велику систему платежів у сфері фінансових послуг, яка призведе до широкомасштабного порушення глобального бізнесу та потенційних глобальних економічних втрат становитиме $3,5 трлн.

Як з’ясував інтернет ресурс УкрСтрахування, найбільшої шкоди буде завдано економіці США ($1,1 трлн), Китаю ($470 млрд) та Японії ($200 млрд).

Період відновлення після глобальної кібернетичної атаки, на думку авторів звіту, залежить від ступеня стїйкості окремих країн та регіонів.

«Ми прагнемо підвищити стійкість до системних ризиків, і опублікований сьогодні сценарій ризиків підкреслює важливу роль страхування у підтримці та захисті клієнтів від потенційних загроз, які кібербезпека становить для бізнесу та суспільства», – прокоментував глава Lloyd’s Брюс Карнегі-Браун.

Коментарі