Премії в автострахуванні Великої Британії відстають від вартості претензій: ABI

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
За даними Асоціації британських страховиків (ABI), у другому кварталі 2023 року сума врегульованих претензій щодо договорів автострахування зросла на 29% порівняно з аналогічним періодом минулого року. У першому кварталі приріст цього показника становив 14% у річному вимірі.

Згідно зі звітом ABI, сукупні виплати за договорами автострахування у другому кварталі становили 2,4 млрд фунтів стерлінгів. Страхові претензії включають викрадення, ремонт транспортних засобів та травми. Загальна кількість врегульованих претензій становила понад 592 тисячі, що на 18% перевищує результат другого кварталу 2022 року.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування також відомо, що витрати на ремонт автомобілів зросли на 46%, витрати на надання підмінних автомобілів на період ремонту зросли на 52%, а виплати за викрадення транспортних засобів – на 53%.

«Виплати за претензіями протягом року зростали швидшими темпами, ніж зростання середньої премії з автострахування, що сплачується. Наш останній трекер премій з автострахування, який відстежує середні сплачені ціни, а не котирування, показує, що середня премія наразі складає 511 фунтів стерлінгів, що на 21% більше, ніж у другому кварталі 2022 року», – прокоментували ABI.

Коментарі