Преміальний дохід компанії зі США Kin Insurance у 2023 році збільшився на 51%

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Компанія зі США Kin Insurance, що спеціалізується на цифровому страхуванні майнових ризиків для домовласників, за підсумками 2023 року наростила на 51% валовий преміальний дохід до $344,1 млн.

Усього компанія заробила, включаючи преміальний страховий та інші види доходів у четвертому кварталі, $73,3 млн проти $55,6 млн роком раніше.

Інтернет ресурсу Укртрахування зі звіту Kin відомо, що операційний прибуток до сплати податків за 2023 рік склав $5 млн, що на 143% більше, ніж у 2022 році.

«Ми дуже пишаємось нашими результатами за 2023 рік. Kin отримала операційний прибуток, зберігаючи при цьому високі темпи зростання, а наші взаємні біржі перевершили прогнозовані коефіцієнти збитків. Ми зробили це, інвестуючи значні кошти у технології, щоб розширити нашу конкурентоспроможність», – прокоментував генеральний директор Kin Шон Харпер.

Нагадаємо, лише за три квартали 2023 року сукупний преміальний дохід компанії становив $270,7 млн.

У прес-релізі компанії йдеться, що Kin робить страхування домовласників зручнішим і доступнішим, усуваючи необхідність у зовнішніх агентах. Технологічна платформа Kin забезпечує зручність роботи з користувачем, індивідуальні варіанти покриття, а також швидке та високоякісне обслуговування претензій.

Коментарі