Преміальний прибуток болгарських страховиків non-life збільшився на 28%: регулятор FSC

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Фінансовий регулятор Болгарії опублікував звіт про результати страхового сектора за перше півріччя 2023 року. Згідно зі звітом, болгарські страховики наростили на 28% сукупний преміальний дохід до 1,9 млрд левів проти 1,48 млрд левів роком раніше.

Як стало відомо інтернет-ресурсу УкрСтрахування, сукупні активи non-life страховиків склали 5,13 млрд левів, знизившись на 5% у річному обчисленні.

Комісія з фінансового нагляду Болгарії (FSC) також повідомила, що в країні станом на 1 липня працює 23 страховики в секторі non-life. Найбільші з них – Lev Ins, Bulstrad Life Vienna та EIG Re з часткою ринку 13%, 10% та 10% відповідно.

Раніше повідомлялося, що страхова галузь Чехії за підсумками другого кварталу 2023 року збільшила на 6,4% сукупний дохід до 4,5 млрд. євро, у тому числі преміальний дохід чеських страховиків склав 3,6 млрд. євро.

Також нагадаємо, за шість місяців з початку року страховий ринок Латвії наростив обсяг сукупного доходу на 15% у разі зростання виплаченого відшкодування на 6,6%.

Коментарі