Прибутковість страхового сектору Японії підтримується інвестиційною діяльністю

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Прибуток страхових компаній Японії від інвестиційної діяльності компенсує слабше зростання доходів від внутрішнього андеррайтингу у фінансовому 2025 році. Про це йдеться у звіті міжнародної рейтингової агенції Fitch Ratings.

Згідно з звітом, для японських компаній non-life страхування, основний преміальний дохід яких становить автострахування, збережеться складне середовище у фінансовому році. Причинами називаються претензії, що ростуть, як у кількісному, так і вартісному вираженні. «Частота претензій збільшиться через відновлення трафіку після пандемії, а витрати на претензії зростатимуть разом із вищими витратами на ремонт», – йдеться у звіті.

Разом з тим Fitch бачить сильну достатність капіталу японських страховиків у 2025 фінансовому році. Коефіцієнт економічної платоспроможності покращився і залишається достатнім для рейтингів, чому сприяв накопичений основний капітал, включаючи нерозподілений прибуток та резерви капіталу.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що страхові компанії Японії виплатили 84,89 млрд ієн ($540 млн) як страхове відшкодування за збитки, заподіяні землетрусом магнітудою 7,5 балів.

Коментарі