Прибуток китайського страховика PICC P&C за 9 місяців не забезпечить річний результат

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Дочірня компанія китайського державного страховика – PICC Property and Casualty Company (PICC P&C) – прозвітувала про скорочення прибутку за 9 місяців до 19,4 млрд юанів ($2,65 млрд). Порівняно з аналогічним періодом минулого року прибуток компанії скоротився на 26,2%.

Згідно з заявою компанії, зниження прибутку відбулося внаслідок втрат з ризику природних катастроф, зростання претензій в автострахування та ефект від впровадження нових стандартів обліку фінансових інструментів.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування із заяви PICC P&C також відомо, що преміальний дохід становив 346 млрд юанів (+8,6%), прибуток від андеррайтингу 7,4 млрд юанів (-39%).

Прибуток PICC Group, яка є материнською компанією для PICC P&C, скоротився за 9 місяців на 15,5% до 20,5 млрд юанів.

За оцінками аналітиків із Goldman Sachs, існують високі ризики зниження консенсус-прогнозу, оскільки фактичний показник чистого прибутку за три квартали не відповідає поставленим цілям на весь рік.

Нагадаємо, дисциплінарна партійна комісія Китаю встановила факти корупційної діяльності колишнього глави страхової компанії PICC Property and Casualty. Це стало підставою для звільнення з посади президента страхової компанії та виключення Лінь Чжіюн із партії.

Коментарі