Природні катастрофи та переривання ланцюжків поставок – головні ризики 2024 року: Swiss Re

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Аналітики швейцарської страхової групи Swiss Re підготували звіт SONAR про ризики, з якими зіткнеться страховий сектор та глобальне суспільство у 2024 році.

Відповідно до звіту, зміна клімату призводить до частіших подій природного катастрофічного характеру. Каскадні наслідки від природних катастроф ще більше посилюють негативний ефект як для економіки, так і для соціальної сфери.

Лісові пожежі можуть вплинути на водну інфраструктуру, забруднюючи джерела води або обмежуючи доступ до неї. Повені та урагани також можуть пошкодити енергомережі та порушити роботу транспортних мереж, призводячи до зупинки виробничих ліній через брак електроенергії, що призводить до втрат виробничого часу, псування матеріалів та затримок у постачаннях», – йдеться у звіті.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування з матеріалів звіту відомо, що внаслідок пошкодження критично важливої ​​інфраструктури та при порушенні ланцюжків постачання «нагромадження збитків може бути значним». Тому автори звіту вважають зміну клімату та порушення ланцюжків постачання найбільш серйозними ризиками 2024 року.

Коментарі