П’ять страховиків виключено з Державного реєстру, одна компанія добровільно залишає ринок

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхове товариство «Гарантія» отримало погодження на добровільний вихід зі страхового ринку України шляхом передачі страхового портфеля ПрАТ «Страхова група «ТАС»

У прес-релізі Національного банку України йдеться, що страховий портфель компанії у 2023 році формувався переважно за рахунок платежів за договорами ОСЦПВ (77%) та медичного страхування (10%).

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз НБУ, п’ять страхових компаній виключено з Державного реєстру фінансових установ: СК «Українська Військово-страхова компанія», СК «Мега-Поліс», СК «Сатіс», СК «Рідна», СК «Авеста Страхування».

У страховиків також анульовано ліцензії на право провадження страхової діяльності.

Рішення про це ухвалено Комітетом з нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг 19 липня 2024 року.

Раніше дві страхові компанії – СК «Велтлінер» та СК «Дністер» отримали дозвіл НБУ на добровільний вихід зі страхового ринку України шляхом виконання зобов’язань щодо страхового портфеля. Рішення про це ухвалено Комітетом з нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг 12 липня 2024 року.

Коментарі