Рейтинги Credit Suisse знизилися з негативним прогнозом на тлі збиткового другого кварталу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Loading...

Рейтинги найбільшої швейцарської банківської групи Credit Suisse знизилися після оголошення результатів за другий квартал і кадрових перестановок у керівництві.

Як повідомляє інтернет-ресурс УкрСтрахування, рейтингове агентство S&P Global Ratings знизило кредитний прогноз Credit Suisse Group до негативного, а Moody’s знизило рейтинг пріоритетного незабезпеченого боргу кредитора до Baa2.

«Ми бачимо зростання ризиків для стабільності франшизи банку, невизначеність щодо перестановок топ-менеджерів і відсутність чіткої стратегії, і ми вважаємо, що скоригована на ризик і абсолютна прибутковість групи, ймовірно, залишиться низькою в середньостроковій перспективі». – йдеться у заяві S&P Global Ratings.

Раніше Credit Suisse опублікувала результати за другий квартал, повідомивши про збиток у $1,65 млрд, після чого акції Групи знизилися на 4,4%.

Нагадаємо, Credit Suisse здійснювала фінансову підтримку збанкрутілого британського стартапу Greensill через власні фонди. Після новини про банкрутство Greensill група Credit Suisse тимчасово призупинила операції чотирьох своїх фондів, кошти яких використовувалися для розвитку програми фінансування ланцюжка постачання.

Коментарі

Залишити відповідь
Войти через: