Рейтинги французьких страховиків досить стійкі, незважаючи на політичну турбулентність

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
В умовах політичної турбулентності через дострокові парламентські вибори рейтинги компаній страхового сектору Франції залишаються стабільними. Про це йдеться у звіті міжнародної рейтингової агенції Fitch Ratings.

Автори звіту зазначають, що «потенційне збільшення суверенних ризиків може поставити під сумнів певні фактори, що впливають на рейтинги страховиків, які здатні витримати цю дію завдяки своєму надійному бізнес-профілю та високій капіталізації».

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що рейтинги більшості французьких страховиків здатні встояти навіть за потенційного зниження суверенного рейтингу Франції.

У звіті йдеться, що французькі страховики підтримують більш високий рівень власного капіталу та нижчі ризики за державними облігаціями, зберігаючи оцінки інвестиційного та активного ризику загалом нижчими за «a+».

Раніше міжнародна рейтингова агенція AM Best негативно оцінила найближчі перспективи ринку страхування життя Франції, оскільки зростання премій залишиться обмеженим у 2024 році.

Коментарі