Рейтинги швейцарської страхової групи Swiss Re поступово відновлюються

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Високі операційні показники, сприятливий бізнес-профіль, а також ефективне управління корпоративними ризиками позитивно вплинули на рейтингову оцінку швейцарської страхової та перестрахувальної групи Swiss Re.

Згідно з рейтинговим агентством AM Best, прогноз щодо довгострокових кредитних рейтингів Swiss Re покращився з «негативного» на «стабільний». Крім цього, AM Best підтвердило рейтинг фінансової стійкості (FSR) на рівні A+ та довгострокові ICR на рівні «аа».

«В останні роки група зробила дії щодо відновлення своїх технічних показників, включаючи скорочення свого каталогу корпоративних рішень, переглянуте прагнення до класів загальної відповідальності у США та значне скорочення можливостей щодо ліквідації наслідків стихійних лих», – йдеться у звіті AM Best.

Нагадаємо, міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings переглянуло прогноз швейцарської страхової групи Swiss Re, підвищивши його з «негативний» до «стабільний». Аналогічні дії вжиті щодо всіх дочірніх підрозділів Swiss Re.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що Swiss Re завершила перше півріччя з чистим прибутком у розмірі $1,4 млрд і рентабельністю власного капіталу 22,8% порівняно з чистим прибутком у розмірі $157 млн і рентабельністю власного капіталу 1,6% за аналогічний період 2022 року року.

Коментарі