Рейтинги страховиків P&C із США минулого року знижувалися частіше, ніж у 2022 році

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Компанії із США, які спеціалізуються на наданні послуг у секторі майнового та страхування ризику нещасного випадку (P&C), значно знизили кредитний рейтинг.

За даними рейтингового агентства AM Best, у 2023 році кількість страховиків P&C зі зниженим кредитним рейтингом становила 55 проти 30 роком раніше. Питома вага понижуючих рейтингових оцінок становила 7,4% від кількості рейтингових оцінок AM Best. 2022 року цей показник був на рівні 4,2%.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на AM Best, страховики P&C продовжували стикатися з вищими витратами на перестрахування, погіршенням економічної та соціальної інфляції та зростанням витрат у 2023 році.

Кількість рейтингів на перегляді значно зросла і склала 5,5% усіх рейтингових дій, більшість з яких мали негативні наслідки.

«Зниження капіталізації та погіршення операційних показників призвели до зниження рейтингів у сегменті особистих послуг. AM Best очікує, що ринкові тенденції продовжать негативно впливати на страховиків особистого страхування в США», – прокоментували в AM Best.

Коментарі