Рейтинговий прогноз для сектора non-life страхування Німеччини покращився: Fitch Ratings

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило прогноз для сектора non-life страхування Німеччини з «нейтрального» до «покращеного».

У звіті Fitch Ratings сказано, що перегляд рейтингового прогнозу зумовлений потенційним зростанням прибутковості сектора на тлі збільшення страхових ставок. Посилення цінової динаміки сектора non-life страхування Німеччини призведе до збільшення преміального доходу на 7 п.п. у поточному році та на 6 п.п. 2025 року.

Fitch Ratings прогнозує «помірне поліпшення прибутковості андеррайтингу в 2024 році, за яким піде більш значне відновлення у 2025 році».

Як з’ясував інтернет ресурс Укрстрахування зі звіту Fitch Ratings, страхові компанії Німеччини підвищили ставки в автострахування на 10%, а деякі страховики – на 20%, що відповідно позначиться на зростанні преміального доходу.

Нагадаємо, прогнозний обсяг застрахованих втрат внаслідок масштабної повені в Німеччині, за оцінками аналітиків Moody’s RMS Event Response, становитиме від 2 млрд до 3 млрд євро. У прогнозний обсяг збитків включено збитки застрахованому майну, перерви у роботі житлової, комерційної, промислової, сільськогосподарської нерухомості та автомобільних ліній.

Коментарі