Рішення на користь страховиків лишається незмінним: Високий суд Лондона відмовив Nord Stream

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Високий суд Лондона відмовив управляючій компанії Nord Stream у дозволі оскаржити попереднє судове рішення про вимогу страхової компенсації.

Повідомляється, що судове рішення про те, що страховики не несуть відповідальності за збитки, завдані внаслідок підриву газопроводів у 2022 році, залишається без змін, «хоча компанії було надано додатковий час для отримання дозволу в Апеляційному суді».

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомляв, що Високий суд Лондона став на бік страховиків у позові про виплату страхового відшкодування внаслідок пошкодження газопроводу Nord Stream.

Згідно з ухвалою суду, пошкодження трубопроводу Nord Stream є наслідком воєнних дій Росії проти України, що виключає участь страховиків у врегулюванні позову.

«Ушкодження трубопроводів були прямо або опосередковано викликані війною, сталися в результаті війни або є її наслідком», – заявила суддя Клер Моулдер у своєму рішенні. Такі пошкодження були виключені зі страхового покриття відповідно до умов пункту 2.i страхового полісу.

Коментарі