Розширення страхування воєнних ризиків – один із пріоритетних напрямів співпраці Японії та України

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Україна та Японія продовжують нарощувати співпрацю у ключових галузях економіки, які сприяють швидкому відновленню України. Зокрема, йдеться про розширення страхування від воєнних ризиків, гуманітарне розмінування, залучення компаній з Японії до проектів реконструкції та інвестиційної співпраці.

Про це у своєму виступі на японо-українській конференції з економічного розвитку та відновлення 19 лютого говорила міністр економіки України Юлія Свириденко.

«Минулого року Японія зробила суттєвий внесок у побудову страхової інфраструктури в Україні, також ми продовжуємо співпрацю з фінансовими установами Японії для реалізації інвестиційних проектів та залучення довгострокового фінансування. Свідченням подальшого розширення нашої співпраці є підписання понад 55 угод та меморандумів щодо взаєморозуміння між українськими та японськими партнерами», – сказала Юлія Свириденко.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування з прес-релізу Міністерства економіки відомо, що серед пріоритетів українського уряду – розвиток підприємств оборонно-промислового комплексу та залучення інвестицій в економіку України через страхування воєнних ризиків.

За словами міністра економіки, в Україні вже задіяно багато інструментів страхування від воєнних ризиків, зокрема японське агентство NEXI приєднується до 14 іноземних експортно-кредитних агентств, які вже страхують компанії своїх країн, які готові працювати в Україні.

Коментарі