СГ «ТАС» міцно утримує лідерство на ринках ОСЦПВ і «Зеленої картки»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
СГ «ТАС» міцно утримує лідерство на ринках ОСЦПВ і «Зеленої картки»

Моторне (транспортне) страхове бюро України оприлюднило результати роботи ринків обов’язкової «автоцивілки» та «Зеленої картки» за ІІ квартал 2024 року, що підтвердили лідерство СГ «ТАС» в обох сегментах не лише за підсумками звітного періоду, а й за І півріччя в цілому.

Отже, як свідчить статистика МТСБУ, впродовж квітня – червня всіма учасниками ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників було зібрано майже 2,56 млрд грн страхових платежів, з яких – 355914000 грн страхових премій залучено саме багаторічним лідером сегменту – Страховою групою «ТАС». 

Беззаперечне лідерство СГ «ТАС» за підсумками ІІ кварталу утримує і за обсягом відшкодувань, що на 28% перевищує суму виплат за полісами ОСЦПВ, що їх було здійснено компанією, яка стала другою за вказаним показником.

З величезним відривом за підсумками звітного періоду лідирує СГ «ТАС» і на ринку «Зеленої картки». Так, протягом квітня – червня компанією було укладено 72559 відповідних договорів, або фактично кожен п’ятий на ринку. При цьому кількість оформлених СГ «ТАС» полісів на 30% перевищує зазначений показник найближчого конкурента. 

Загалом, за даними МТСБУ, за ІІ квартал учасниками ринку було зібрано за полісами «Зелена картка» 1,32 млрд грн платежів, з яких 320696000 грн залучено лідером ринку – Страховою групою «ТАС» . 

Перше місце посіла СГ «ТАС» і за кількістю виплат за «Зеленою карткою», що за вказаний період сягнула 831. При цьому обсяг виплат лідера сегменту склав 2715000 євро, що становить майже 22% від загальної суми відшкодувань, здійснених всіма учасниками ринку.

Залишається додати, що за кількістю отриманих МТСБУ скарг від страхувальників та постраждалих СГ «ТАС» за підсумками січня – червня посідає останнє місце на ринку, що свідчить про високу клієнтоорієнтованість страховика та його безперечну надійність та стабільність.

 

Коментарі