Щорічнї економічнї збитки від лісових пожеж у США становлять від 2% до 4% ВВП

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Щорічні економічні збитки від лісових пожеж у США становлять приблизно від $394 млрд до $893 млрд, що еквівалентно 2%-4% ВВП. Такі дані містяться у звіті профільного комітету Конгресу США.

Повідомляється, що ці дані суттєво перевищують раніші оцінки, згідно з якими загальна вартість лісових пожеж становила від $87,4 до $427,8 млрд щорічно.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що у вартість економічної шкоди від лісових пожеж включено страхові виплати, збільшення страхових премій, зниження вартості нерухомості, втрачений дохід, шкоду майну та інфраструктурі, витрати на електроенергію, витрати на евакуацію, федеральні витрати на боротьбу з лісовими пожежами, туристичні втрати, а також ряд інших факторів.

У категорію шкоди здоров’ю від пожеж включено прямі смерті та травми, витрати від короткострокового та тривалого впливу диму, а також психологічні витрати.

Серед головних висновків аналітичного звіту – необхідність боротьби зі зміною клімату на урядовому рівні та модернізація енергетичної інфраструктури.

Коментарі