Страхова група Zurich Insurance запрошує стартапи з усього світу зареєструватися в одній із чотирьох категорій, щоб у результаті конкурсного відбору отримати можливість працювати із Zurich на місцевому та глобальному рівні.
Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що програма стартапів Zurich набула розвитку у вигляді понад 50 проектів співпраці з технологічними та інноваційними командами. Конкурсний відбір стартапів проходитиме за кількома категоріями, включаючи «Комерційне страхування», «Партнерство у сфері роздрібної торгівлі», «Цифрова підтримка» та «Життя та здоров’я».
На першому етапі відбору буде обрано 10 найкращих стартапів, які отримають проектне фінансування у розмірі до $100 тис. «Кульмінацією чемпіонату стане День демонстрації інновацій у вересні 2024 року, на якому успішні ініціативи представлять свої досягнення», – йдеться у прес-релізі Zurich.
Коментарі