Сінгапурська Great Eastern купує підрозділи AmMetLife у Малайзії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова компанія із Сінгапуру Great Eastern оголосила про купівлю через свої дочірні підрозділи в Малайзії 100% акцій AmMetLife Insurance Berhad (AML) та AmMetLife Takaful Berhad (AMT).
Відповідно до умов угоди, сторони уклали 20-річне партнерство у сфері банківського страхування, а також банківського такафул-страхування.

«Ми розраховуємо на партнерство з AmBank Berhad та AmBank Colombian Berhad, щоб запропонувати наші страхові та такафул-рішення трьом мільйонам клієнтів банку. Ця можливість надасть GELM та GETB розширену дистриб’юторську мережу для обслуговування мешканців Малайзії, а також ще більше зміцнить наші зобов’язання у сфері страхування та сімейної такафул-індустрії у Малайзії», – прокоментував генеральний директор Great Eastern Group.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що страхова компанія із Сінгапуру Great Eastern Holdings зацікавлена в покупці підрозділу страховика життя MetLife в Малайзії. Відомо, що оцінна вартість операції складає до $300 млн. Завершення покупки очікується протягом найближчих місяців.

Коментарі