Скандал із шахрайськими страховими претензіями у Bigmotor не позначився на рейтингу Sompo Japan

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародне рейтингове агентство AM Best підтвердило рейтинг фінансової стійкості японської страхової групи Sompo Japan Insurance та її дочірніх компаній на рівні A+ та довгостроковий кредитний рейтинг емітента на рівні «aa-». Прогноз щодо цих рейтингів «стабільний».

Як повідомляє інтернет-ресурс УкрСтрахування, рейтинги провідної страхової групи Японії не погіршилися після того, як стало відомо про причетність Sompo до необґрунтованих претензій у справі про шахрайство в Bigmotor.

Нагадаємо, Sompo Japan Insurance підтримувала співпрацю з автомобільним дилером Bigmotor, незважаючи на інформацію про можливі порушення при оформленні страхових претензій.

Як повідомляє японське ділове видання Nippon, голова Sompo Japan Insurance Гіїчі Сіракава виступав за відновлення ділових відносин з Bigmotor, попри пропозицію інших керівників страховика провести внутрішнє розслідування щодо можливих порушень щодо страхових претензій.

Минулого тижня повідомлялося, що група інспекторів з Агентства фінансових послуг Японії (FCA) проводить обшуки в офісах Sompo Japan у рамках розслідування шахрайських дій під час оформлення страхових виплат клієнтам автодилера Bigmotor. Одночасно проводяться обшуки і в торговому центрі Bigmotor, де розташовані страхові агенції Sompo.

Коментарі