Скорочення кількості претензій щодо ризику природних катастроф позитивно впливає на результати NN Group

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова група з Нідерландів NN Group завершила перше півріччя 2023 року з чистим прибутком 586 млн. євро проти 1,74 млрд. євро, отриманих в аналогічному періоді минулого року. Прибуток Групи скоротився на 66,3%, при цьому операційний прибуток NN Group зріс на 24,5% до 1,4 млрд євро.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз NN Group, у звітному періоді покращився на 10,9% показник капіталу Групи, завдяки високим відсотковим ставкам та скороченню кількості претензій щодо ризику природних катастроф та погодних явищ. Ці чинники сприяли поліпшенню комбінованого коефіцієнта збитковості до 90,1%.

Разом з тим, у Групі знизилася вартість нового бізнесу до 195 млн євро в порівнянні з 257 млн євро в першій половині 2022 року, що пояснюється зниженням продажів і негативним впливом валютного курсу в Japan Life.

«Завдяки цим результатам ми продовжуємо йти шляхом досягнення наших амбітних стратегічних і фінансових цілей на 2025 рік, незважаючи на макроекономічні проблеми, що продовжуються», – прокоментував генеральний директор Девід Кніббе.

Коментарі