Стабільний прогноз від S&P Global Ratings отримали страховики Азіатсько-Тихоокеанського регіону

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Новий звіт міжнародного рейтингового агентства S&P Global Ratings присвячено основним тенденціям страхового сектору в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Відповідно до звіту, для основних країн на цьому ринку дається стабільний прогноз, але проблеми та виклики відрізняються. Так, страховики Японії зможуть утримувати рівень прибутковості завдяки помірному зростанню преміального доходу та попиту на продукти накопичувального страхування.

Для страховиків Південної Кореї деякою проблемою стане уповільнення преміального прибутку. За оцінками S&P, зростання премій у попередні два роки склало 2–3%.

У Малайзії очікується зростання преміального доходу на тлі економічного зростання країни та поінформованості населення про страхування життя та здоров’я.

В Австралії та Новій Зеландії прибутковість страховиків покращиться у 2024 році, а в Гонконгу темп зростання преміального доходу уповільниться через стримуваний попит з боку відвідувачів з материкового Китаю.

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомляв, що сукупний обсяг преміального доходу страхових компаній Гонконгу знизився на 1,1% до 550 млрд гонконгських доларів ($70,3 млрд).

Коментарі