Ставки перестрахування зростають, особливо для морських перевезень та природних катастроф

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Зростання збитків за ризиком природних катастроф змушують глобальну галузь перестрахування з початку року підвищувати ставки. Так, перестраховий брокер Gallagher Re повідомив, що ставки перестрахування в секторі P&C США за ризиком ураганів, торнадо, штормів, повеней зросли на 50% у ключову дату продовження 1 січня.

Як з’ясував інтернет ресурс УкрСтрахування зі звіту Gallagher Re, для власників полісів, які раніше постраждали від природних катастроф у США, ставки зросли на 50%, для перестрахування ризику в Туреччині ставки зросли на 100%.

Перестраховик також наголосив, що підвищення ставок не торкнулося клієнтів, які не постраждали від стихійного лиха минулого року. «Це досить тонко і набагато більш диференційовано по клієнтам, ніж минулого року», – прокоментував Том Уейкфілд, глобальний генеральний директор Gallagher Re.

Згідно зі звітом Gallagher Re, ставки з авіаційного перестрахування зросли на 25%, у секторі перестрахування морських перевезень для кораблів, що заходять у Червоне море, ставки зросли вдесятеро.

Коментарі