Ставки в Гонконгу зростуть, оскільки сильна злива завдала великих страхових збитків

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Зливи, що обрушилися на Гонконг під час проходження тайфуну Хайкуї, завдали серйозних збитків будинкам, транспортній та енергетичній інфраструктурі. Внаслідок стихії загинула одна людина, ще 117 отримали травми різного ступеня тяжкості.

За оцінками аналітиків, страховій галузі Гонконгу слід очікувати на претензії на суму близько $400 млн, що стане рекордним показником після тайфуну Мангхут у 2018 році.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що страхові компанії Гонконгу можуть зіткнутися з великими претензіями щодо договорів майнового та страхування ризику нещасного випадку. Щоб компенсувати високі витрати, страхові компанії Гонконгу будуть змушені в майбутньому підвищити ставки за договорами автострахування як для підприємств, так і для приватних осіб.

«Кожного разу, коли надходить величезна кількість страхових претензій у зв’язку зі стихійною катастрофою, перестрахувальні компанії збільшують плату за перестрахування у прямих страховиків, а отже, вартість страховки наступного року зросте», – прокоментував представник Гонконгської федерації страховиків (Hong Kong Federation of Insurers). , HKFI).

Коментарі