
Преміальний дохід у секторі non-life становив 6,6 млрд євро, що на 2,6% нижче, ніж роком раніше. У страхуванні життя преміальний дохід знизився на 0,6% до 1,78 млрд. євро.
Інтернет ресурсу УкрСтрахування з прес-релізу Mapfre відомо, що чистий прибуток за квартал склав 310,9 млн євро, що на 12,7% більше, ніж рік тому.
Перестрахувальний підрозділ Mapfre Re завершив перший квартал із чистим результатом 85,0 млн євро (+76,8%) та комбінованим коефіцієнтом 96,8%, «завдяки обережному управлінню та зниженню наслідків катастрофічних подій».
«Ми завершили відмінний перший квартал/…/ попри складну геополітичну обстановку. Рентабельність продовжує стабільно зростати в більшості підрозділів, і ми з обережним оптимізмом дивимось в майбутнє», – прокоментував Антоніо Уертас, голова правління Групи.

Коментарі