Страхова компанія «Амальтея» виключена із Державного реєстру України

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Національний банк України виключив із Державного реєстру фінансових установ України страхову компанію «Амальтея» у зв’язку з анулюванням у страховика всіх ліцензій на право господарської діяльності у сфері страхування.

Рішення ухвалено Комітетом з нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг 6 жовтня 2023 року.

«Після виключення з Державного реєстру фінансових установ страховик втрачає статус фінансової установи», – йдеться у прес-релізі НБУ.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв про анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності у сфері фінансових послуг, виданої СК «Амальтея» за недотримання станом на 30 червня 2023 року нормативу платоспроможності та достатності капіталу страховика.

Нагадаємо, у вересні ринок небанківських фінансових установ України скоротився на 19 компаній, у тому числі ринок залишили 12 фінансових компаній, 2 страховики, 3 ломбарди, 1 страховий брокер і 3 кредитні спілки. Крім цього, у вересні ринок поповнився двома колекторськими компаніями.

Коментарі