Страхове покриття для домовласників у США стало менш доступним

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Зростаючі ціни на житло, ремонт і утримання разом із частішими подіями природного катастрофічного характеру призвели до того, що страхове покриття для домовласників стало менш доступним.

Такого висновку дійшли автори нового звіту, підготовленого Радою зі страхових досліджень (IRC), що входить до складу постачальника рішень з управління ризиками та страхування The Institutes.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування з матеріалів звіту відомо, що співвідношення середніх витрат домовласників на страхування до сукупного доходу домогосподарства у 2020 році склало 1,93%. Частка страхових витрат до доходів у середньому становила 1,54% у 2000-х роках, а згодом зросла в середньому до 1,99% у 2010-х роках.

Цей показник відрізняється за регіональною ознакою, але автори звіту вказують на загальну тенденцію до зростання витрат на страхування майнових ризиків.

Нагадаємо, страхування житлової нерухомості в Майамі стає все більш недоступним для більшості домовласників. Причиною — дедалі руйнівніші наслідки від подій природного катастрофічного характеру і, як наслідок, зростання ставок страхування у зоні потенційного впливу ураганів.

Коментарі