Страхові підрозділи Samsung потрапили під критику екологічних активістів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Два страхові підрозділи південнокорейського конгломерату Samsung перебувають у центрі уваги групи екологічних організацій через свою політику щодо викопного палива.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз екологічної неурядової організації Insure Our Future, Samsung FM та Samsung Life Insurance мають посилити заходи щодо боротьби зі зміною клімату та взяти на себе зобов’язання перейти на 100% відновлювану енергію.

На сьогоднішній день страховики обмежили власні інвестиції для компаній, дохід яких на 30% складає видобуток вугілля та нафти. При цьому всесвітньо визнаний мінімальний рівень таких інвестицій не повинен перевищувати 20%.

Крім цього Samsung FM забезпечує страхування експлуатації вугільних електростанцій Танджин і Хадонг у Південній Кореї, які є 2-ою та 4-ою за величиною вугільними електростанціями в країні, що виробляють парникових газів.

«Постійні хвилі тепла та повені торкнулися цього літа мільярди людей, проте видобуток вугілля продовжує зростати. Як далекоглядна компанія, Samsung повинна поступово припинити підтримку вугільних компаній відповідно до надійного прогнозу зниження температури на 1,5°C. Поступаючи так, Samsung служитиме інтересам своїх клієнтів та інших людей по всьому світу», – заявив координатор Insure Our Future Пітер Боссхард.

Коментарі