Страховий брокер Aon наростив квартальний прибуток до $101 млн

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародний страховий брокер Aon прозвітував про результати за третій квартал, повідомивши про зростання доходу на 10% до $2,95 млрд. Органічне зростання доходу склало 6%. Загальні операційні витрати Aon у звітному періоді збільшились на 7% до $2,3 млрд.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на звіт Aon, операційний прибуток у третьому кварталі зріс на 17% до $101 млн, завдяки органічному зростанню доходів від фідуціарних інвестицій, що частково компенсувалося вищими витратами та інвестиціями у довгострокове зростання.

«Наша глобальна команда досягла хороших операційних результатів у третьому кварталі, включаючи органічне зростання виручки на 6% і поліпшення скоригованої операційної рентабельності на 120 базисних пунктів, що сприяло органічному зростанню виручки на 7% і збільшенню скоригованої рентабельності на 80 базисних пунктів з початку. Сила нашої стратегії Aon United», – сказав генеральний директор Aon Грег Кейс.

Нагадаємо, у другому кварталі 2023 року міжнародний страховий брокер Aon наростив на 7% сукупний дохід до $3,2 млрд, чистий прибуток склав $560 млн, що на 12% вище за аналогічний показник минулого року.

Коментарі