Страховий брокер Howden оголосив про створення перестрахувального підрозділу на ринку Японії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародний страховий та перестрахувальний брокер Howden оголосив про запуск перестрахувальної компанії на ринку Японії Howden Re Japan.

Одночасно з початком роботи перестрахувального підрозділу Howden уклав партнерську угоду в галузі страхування цінних паперів (ILS) із Keystone ILS Capital, спеціалізованою консалтинговою компанією, яка націлена на стимулювання більш активного використання ILS в Японії.

Інтернет ресурсу Укрстрахування відомо, що Howden Re Japan надаватиме брокерські послуги з перестрахування компаніям, які займаються як страхуванням життя, так і страхуванням non-life. Перестрахувальний підрозділ також здійснюватиме консультації з використанням даних, аналітики та досвіду ринків капіталу для японського ринку.

Генеральний директор нового перестраховика заявив: Це перший крок на шляху до встановлення довгострокової присутності Howden в Японії. Як компанія Howden прагне до підвищення стійкості до стихійних лих та корпоративної стійкості, а Японія, як країна, яка стикається зі значними ризиками масштабних стихійних лих, таких як землетруси та тайфуни, може отримати велику користь із нашого спеціалізованого світового досвіду».

Коментарі