Страховий сектор Латинської Америки випереджає темпи зростання національних ВВП

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страховий сектор країн Латинської Америки очікує в 2024 році деяке уповільнення, обумовлене інфляційним тиском, що зберігається, і жорсткою грошово-кредитною політикою. Незважаючи на це, темпи зростання страхового сектора випереджають темпи зростання національних ВВП.

Згідно з новим звітом аналітичного підрозділу швейцарської страхової групи Swiss Re Institute, сукупне зростання преміального доходу страховиків Латинської Америки у 2024 році становитиме 3,4% проти 6% у 2023 році.

Зростання страхових премій у секторі життя та здоров’я становитиме 3,3% у 2024 році проти 5,1% у поточному році. Автори звіту вказують на те, що підтримувати зростання доходів страховиків допоможе уповільнення інфляції, стабільні валютні курси та вищі відсоткові ставки.

«Ми очікуємо, що ставки у комерційному страхуванні продовжать зростати. У другому кварталі 2023 року зведений індекс цін на комерційне страхування в Латинській Америці зріс на 8%, що вище за середній світовий показник (3%)», – йдеться у звіті Swiss Re Institute.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що головними проблемами страхового ринку Латинської Америки залишається уповільнення внутрішнього попиту через зниження реальної заробітної плати, високі операційні витрати страховиків та низька прибутковість.

Коментарі