Страховий сектор Таїланду відновлюється після збиткового 2022 року

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Після складного для ринку страхування non-life Таїланду 2022 зі збитком 50,7 млрд бат ($1,51 млрд) 2023 рік  завершився прибутком від андеррайтингу в розмірі 13,0 млрд бат ($386 млн). Про це йдеться у новому звіті міжнародного рейтингового агенства AM Best.

«Збиток від андеррайтингу в 2022 році став найбільшим у галузі страхування, не пов’язаного з життям, з 2011 року, коли в Таїланді сталася сильна повінь», – йдеться у звіті.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що драйвером зростання сектора non-life страхування Таїланду є моторне страхування з часткою ринку 57% за показником преміального доходу у 2023 році.

Згідно з AM Best, шість із десяти провідних страховиків, не пов’язаних зі страхуванням життя, отримали понад 50% своїх прямих премій від автострахування.

Раніше аналітики GlobalData представили свій прогноз, згідно з яким протягом найближчих п’яти років середньорічний приріст страхового ринку Таїланду (крім страхування життя) складе 4,5%. Таким чином, прогнозний обсяг преміального доходу в секторі non-life збільшиться з 310,9 млрд. бат у 2024 році до 370,8 млрд. бат до 2028 року.

Коментарі