Страховик Aegon підвищує зобов’язання щодо накопичення капіталу на 1 млрд євро

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародна страхова компанія Aegon опублікувала проміжні дані за третій квартал, повідомивши про зростання оборотного капіталу на 16% (354 млн євро) та грошового капіталу до 2,9 млрд євро за рахунок надходжень від угоди з ASR.

Нагадаємо, у січні 2023 року Aegon оголосила про угоду зі страховою компанією з Нідерландів ASR. Угода передбачала оплату 2,5 млрд євро та 29,99% акцій в обмін на портфель пенсійного та страхування життя Aegon. Завершення операції відбулося у липні цього року після погодження із регуляторами.

«Ми очікуємо, що у 2023 році обсяг оборотного капіталу становитиме близько 1,2 млрд євро порівняно з попереднім прогнозом, збільшиться більш ніж на 1,0 млрд євро. Я пишаюся тим, чого на даний момент досягли команди, і хотів би висловити подяку моїм колегам за їхню важку роботу», – прокоментував генеральний директор Aegon Лард Фрізе.

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомляв, що позачергові загальні збори акціонерів Aegon затвердили процедуру зміни місця реєстрації страховика без зміни бізнес-структури. Так звана редоміціляція відображена у внесених до Статуту Aegon поправок у частині місця реєстрації.

Коментарі