Страховик IAG відмовляється визнавати претензії збанкрутілого стартапу Greensill

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Компанія Insurance Australia Group, основний страховик збанкрутілого британського стартапу Greensill Capital, заявила, що страховка, запропонована від її імені, недійсна.

Як стало відомо інтернет-ресурсу УкрСтрахування, інвестори Greensill намагаються через суд вимагати від IAG врегулювати претензії щодо кредитного страхування позик, наданих Greensill.

У відповідь на це страхова група IAG заявила, що Greensill погодилася фінансувати власні страхові виплати, коли представила регулятору BaFin гарантію кредитного страхування. Група заявила, що цей крок був призначений для обману регулятора та був шахрайським.

«Збанкрутілий кредитор увів в оману німецьких регуляторів, намагаючись знизити вимоги до капіталу свого підрозділу в Бремені», – заявили в IAG.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що після того, як австралійський страховик Bond & Credit вийшов із партнерства в секторі банківського страхування, британський фінтех стартап Greensill Capital змушений був оголосити про своє банкрутство. Фінтех компанія Greensill Capital надавала клієнтам інноваційний інструмент кредитування, що дозволяє значно прискорити розрахунки між сторонами. У такий спосіб було кредитовано понад 10 млн клієнтів на загальну суму $143 млрд.

Коментарі