Страховик New India Assurance зберіг стабільний рейтинговий прогноз

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Найбільша державна страхова компанія Індії у секторі загального страхування New India Assurance підтвердила рейтинг фінансової стійкості на рівні B++ та довгостроковий кредитний рейтинг емітента на рівні bbb+ із прогнозом «стабільний».

Це стало можливим завдяки прибутковим операційним показникам страховика, які враховувалися при складанні рейтингу від AM Best.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування зі звіту міжнародного рейтингового агентства AM Best відомо, що New India Assurance зберігає сильні показники капіталу та помірні ризики в інвестиційній діяльності.

Незважаючи на те, що велика частина інвестицій New IndiaAssurance зберігається в державних і корпоративних облігаціях, які мають хороший рейтинг, баланс залишається схильним до волатильності.

Андеррайтинговий портфель компанії помірно диверсифікований за напрямами діяльності та каналами збуту, хоч і з підвищеною концентрацією у сфері медичного страхування. Внутрішній ринок дає можливості зростання для страховика, хоча висока ринкова конкуренція, особливо у сфері охорони здоров’я та автомобілебудування, є негативним фактором.

Коментарі