Страховик життя із Сінгапуру Great Eastern відзвітував про зростання прибутку на 28% у 2024 році

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Сінгапурський страховий холдинг Great Eastern опублікував фінансові результати за повний рік, що закінчився 31 грудня 2024 року, повідомивши про зростання прибутку на 28%.

Згідно з прес-релізом Great Eastern, прибуток для акціонерів за 2024 рік склав $744 млн проти $775 млн роком раніше.

У компанії пояснили, що збільшення прибутку «зумовлено скороченням відхилень у витратах за рахунок ефективних ініціатив з управління витратами та покращенням досвіду врегулювання збитків у сфері індивідуального страхування життя, а також сприятливими інвестиційними показниками фонду акціонерів».

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що сукупний обсяг нових договорів страхування знизився на 9% до $465 млн. При цьому в компанії повідомили про збільшення на 8% обсягу продажів до $1,34 млрд.

«Great Eastern залишається провідним постачальником страхування життя на наших основних ринках Сінгапуру та Малайзії, обслуговуючи понад 16,5 млн страхувальників по всьому регіону, включаючи 12,5 млн із державних схем у Сінгапурі та Малайзії», – прокоментував генеральний директор Грег Хінгстон.

Коментарі