Страховики готуються до можливих терактів та скасування заходів під час Олімпіади у Парижі

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхові групи, які виступають партнерами організаторів Олімпійських Ігор 2024 року в Парижі, висловлюють стурбованість високими ризиками терористичних загроз та зриву чи скасування спортивних заходів.

За словами керівника Олімпійської та Паралімпійської програми Allianz, організатори та страховики стурбовані тим, що атаки бойовиків або фейкові зображення, створені штучним інтелектом, можуть зірвати Олімпійські Ігри, що може призвести до скасування заходу та багатомільйонних позовів.

«Ми всі усвідомлюємо геополітичну ситуацію, в якій знаходиться світ/…/Ми переконані, що Міжнародний олімпійський комітет та національні організаційні комітети спільно з французькою владою вживають правильних заходів, коли йдеться про проблеми на місцях», – прокоментувала представник Allianz Ейке Бюргель.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що страхове покриття Олімпіади в Парижі, крім Allianz, представляє страховий ринок Лондонський Lloyd’s.

Нагадаємо, найбільша страхова група Франції AXA SA готується до потенційних кібернетичних інцидентів під час літніх Олімпійських Ігор у Парижі.

Коментарі