Страховики Канади зберегли стійкість і стабільність на тлі існуючих проблем

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
У новому аналітичному звіті міжнародного рейтингового агентства AM Best відзначається фінансова стійкість та стабільність страхового сектору Канади.

Незважаючи на проблеми, що продовжуються, сектор майнового та страхування та ризику нещасного випадку (P&C), а також страхування життя (L&A) відзвітували про прибуток у розмірі CA$6,6 млрд, отриманого в 2022 році.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на AM Best, порушення ланцюжків поставок, економічна інфляція, глобальна політична невизначеність, кліматичні ризики, витрати на перестрахування та кіберзагрози залишаються ключовими проблемами страхової галузі Канади.

У звіті AM Best зберігається стабільний прогноз як для канадського сегменту P&C, так і L%A, що підтверджує стійкість галузі у вирішенні багатьох проблем у 2022 році.

Раніше AM Best підтвердило негативний прогноз для сектора страхування Індонезії. Це зумовлено подальшим погіршенням фінансової стійкості первинних страховиків та їх схильності до кредитного ризику контрагента зі перестрахування.

Коментарі